Czy Dziadek może być Ojcem?

Na pewnym Krzyżu pod pewną Świątynią taki napis: BÓG OJCEM MIŁOŚIERDZIA”.

Co to znaczy być Ojcem w sensie cywilno-prawnym i rodzinnym?

Czy można być Ojcem jeśli porzuciło się swoje dzieci? Czego wtenczas Ojcem się jest – Ojcem Miłosierdzia czy Brutalizmu?

Podobno Ojcowie w pewnych Nacjach porzucają swoje rodziny dla ich dobra, bo gdyby zostali przy niej to rodzina miałaby się gorzej. Czy w takim Ojcu który porzucił swoje dzieci (ewentualnie małżonkę) może być więcej Miłości niż w takim który pozostał przy niej/nich?

Czy Ojciec byłby w stanie odrzucić swoje dzieci jeśli poprowadziłaby je do niego Matka tych dzieci?

Czy Matka która nie poprowadziła dzieci do Ojca jest nadal Matką czy tylko np. Kurwo-Matką? A może jest dobrą Matką że nie puściła dzieci do Ojca, bo takiego chuja jak ten facet z którym się bzyknęła to świat nie widział, a ona sama chce uważa że będzie lepszym Ojcem więc jest tak naprawdę wzorową Matką.

Czy Ojciec który porzucił mentalnie swoje dzieci ale pozostał przy nich ale udaje dobrego wujka jest w stanie mieć do nich inną postawę niż taką że na nich “sra”?

Przykładowo na patologiczną rodzinę napadają bandyci. Ojciec który odrzucił swoją rodzinę ucieka aby rodzina miała większe szanse na przeżycie. Może taki Ojciec podejrzewałby że srając na swoją rodzinę zwiększałby szansę zabicia żony i dzieci przez tych bandytów bo i w sumie to chętnie by usiadł i napił się z tymi bandytami, bo są w sumie takimi samymi chujami.

A może taki Ojciec który odrzucił rodzinę i tak jest dobry że sam żony nie zabił wcześniej – która nie poprowadziła dzieci do Ojca, więc uciekając jest podwójnie dobry – a może nawet święty?!

Czy jeśli Dziadek (Ojciec Ojca) traktował swoje wnuki po ojcowsku – jak swoje a biologiczny Ojciec je odrzucił mentalnie (choć może pozostał i udawał dobrego wujka, to czy taki dziadek jest bardziej Ojcem niż Ojciec biologiczny?

Czy bez-prawie cywilne/rodzinne rozróżnia Ojca który odrzucił swoje dzieci od takiego który nie odrzucił?

Czy Ojciec ma prawo odrzucić swoje dzieci jeśli ich Matka nie poprowadziła tych dzieci do Ojca? Czy taki Ojciec wobec takiwgo faktu jest Ojcem w grze – tzn. czekającym aż matka poprowadzi te dzieci do Tego Ojca?

Czy jeśli uważa się że Dziadek był bardziej Ojcem niż biologiczny Ojciec to można rządać zmiany wpisu w dokumentach urzędowych? Albo zakwestioniwać i obalić wezwanie np. do Sądu, które zawiera takie fałszywe dane?

Czy Ojciec który nazywa swoje dzieci Bękartami, bo je odrzucił zasługuje na uznanie za prawdomówność?

Cdn…

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *