Możliwość legalnego nierejestrowania działalności gospodarczej (RP) jest dowodem na to, że jest ona w ogóle niepotrzebna?

Sens w jakimś ustroju prawnym mogłoby mieć rejestrowanie świadczenia działalności gospodarczej, ale bez obowiązku ponoszenie finansowych kosztów z tym związanych.

Podobno łacina przecięła mózg człowieka na pół a to może oznaczać, że odcięła jakieś różne części ciała od siebie, np. górę od dołu lub boki od środka.

O ile człowiek nie jest jakimś wojskowym, to zakłada się, że jest cywilem, czyli kimś kogo sprawy finansowo-bytowe są obsługiwane przez byt nadzorujący, czyli że trzymana jest cały czas poprzez system różnych danin łapa na tym procederze, aby nie powstały dryfujący byty kartelowe. Taki cywil nie może w myśl ogólnych przekonań sobie nawet sam stwierdzić małżeństwa choćby współżył seksualnie z wybranką od wielu lat a może miał nawet z tą osobą potomstwo. Dopiero stwierdzenie tegoż odpowiednim aktem dawało poczucie, że dopiero po tym jest się mężem i żoną a bez tego to tylko jakaś drażniąca zabawa i bawienie się w domek.

Jaki był sens ZUSu i rejestrowania działalności w nim?

Jaki był lub jest sens rejestrowania działalności w GUS-REGON?

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *